KONST / Litografier / Grafiskt blad 13827031
nr 1382 7031
Grafiskt blad
Gicléetryck, Anette Claesson, Sverige. "Rebirth". Signerad, numrerad 17/50. Oramat löst blad, ca 38x27 cm
Kondition: ett hörn med smärre veck
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:33:57
25/2 21:41:13